אקווה טל

מזה כ- 30 שנה פועלת חברת אקווה טל במטרה לשפר את איכות המים בכלל ואת איכות מי השתייה בפרט. כתוצאה מכך, אקווה טל משווקת לצרכנים פתרונות רבים למים מטוהרים בשיטות מתקדמות ביותר, ומביאה חידושים לשוק המים בישראל.

דור 5
אקווה טל השיקה לאחרונה מערכת לטיפול במים שהיא מכנה דור 5, זאת משום שהיא מטפלת בכל חמשת קבוצות המזהמים במים: מוצקים, גזים, חיידקים, מומסים ואבנית. דבר המספק שתייה נקייה ומטוהרת מכל מה שאינו מים.  מתקן זה מבוסס על טכנולוגית האוסמוזה ההפוכה המוודאת כי המים יטוהרו ויסוננו בקפידה.  טכנולוגיה זו נחשבת לשיטת טיהור המים המחמירה ביותר ואכן, אקווה טל הינה החברה היחידה בישראל המשווקת מערכת אוסמוזה הפוכה ועומדת בתקן הבינלאומיECO PURE 6 PC , תקן המאשר כי המים אינם מכילים כלל חיידקים, דבר המומלץ לתינוקות ולצרכים סטריליים נוספים. נוסף לכך, אקווה טל השיקה לאחרונה מתקן לאספקת מים מדור חמש המספק מים אורגניים.

מתקני מים
חברת אקווה טל מספקת כאמור מגוון פתרונות לטיפול במים. באתר החברה תוכלו לרכוש מסנני מים מסוגים שונים: החל מקנקני מים עם מסננים מעוצבים אשר יכולים להתאים גם למי שרוצה לסנן מים בקמפינג ולמי שמחפשים פתרון זול לסינון מים. דרך סנני מים בודדים המיועדים לסינון נקודתי או לסינון כל מערכת המים בבית ועד שלל מתקני מים.

בין מתקני המים של חברת אקווה טל ניתן למצוא מבחר אפשרויות המתאימות לצרכים שונים, באתר החברה ניתן למצוא קולרים אשר מקררים בלבד ומתאימים למוסדות ובתי עסק גדולים, ברי מים עומדים בעיצוב קלאסי המתאימים למשרדים או לבתים פרטיים ואף מתקני מים שולחניים בצבעים שונים הכוללים טכנולוגיית טיהור בעזרת נורת UV, הנורה האולטרה סגולית.

בנוסף למוצרים המיועדים לטיהור מים לשתייה, חברת אקווה טל מציעה פתרונות נוספים המיועדים לצרכים אחרים. כך למשל, תמצאו באתר החברה  מערכות המיועדות לריכוך מים ומניעת אבנית, מערכות אלו משווקות גם לבתים פרטיים וגם לבתי עסק ומוסדות בלבד. מערכות אלו יעילות במניעת חלודה, הצטברות אבנית ומניעת נזקי קורוזיה במכשירים אלקטרוניים כמו מכונת כביסה מדיח כלים ואפילו הקומקום החשמלי.

מוצר מפתיע נוסף שמציעה חברת אקווה טל הוא מערכת ה- Air Water המייצרת מים מהאוויר והפועלת בשתי מערכות נפרדות: הראשונה, מייצרת את המים הודות ללחות שבאוויר. המים המופקים בתהליך העיבוי מתנקזים אל תוך מיכל אגירה אשר משאבה דוחפת ממנו את המים הישר לבר מים, שהוא המערכת השנייה. מערכת זו הינה בר המים שולחני ומעוצב מסדרת Platinum.  בר מים זה הינו בעל תכונות מתקדמות,  בנוסף לכך שהוא קולט את המים למכשיר, בר המים משלב בתוכו טכנולוגיות מתקדמות RO+UV  אשר מטרתן לנקות את המים מריחות לוואי וחיידקים ומעשירות את המים במינרלים ומלחים. מערכת זאת כנראה כל כך מוצלחת עד כדי כך שאפילו מלך ירדן הזמין אותה לארמונו.

קנייה וירטואלית
חברת אקווה טל מאפשרת רכישה של כל מוצריה דרך אתר האינטרנט של החברה. באתר זה תוכלו למצוא קטלוג של כל המוצרים  הכולל מפרט טכני של המוצר, מידע על האפשרויות שהוא מציע, יתרונות המוצר ואף את מחירו. בנוסף, אתר אקווה טל  מציע מבצעים שונים. במקרה שאתם מעדיפים לדבר עם אנשים, לאקווה טל יש מוקד טלפוני לייעוץ, שירות ומכירה .

למידע מפורט אודות חברות מים מומלץ לעיין בדפים הבאים:

תמי 4נביעותמי עדןאקווה נובהבלו ברטבע בראקווה בראקווה טלמעיינותאלקטרה בר מים |  סודה סטריםבריטה